TEGEVUSVALDKONNAD

  maastikuarhitektuur
  Maastikuarhitektuur

  Keskkonna kujundamine on suuresti “maitse” küsimus. Kas maitseb või ei maitse :) Oluline on ka kokk, kes supi kokku keedab. Sama nimega leem võib väga erinevalt maitseda. Supi keetmises on oluline vaid konkreetse kliendi maitse, maastikukuarhitektuuris peab aga lisaks arvestama ka ülejäänud keskkonnaga- suppi sööd sa ise, kuid keskkonnas viibime me kõik.

  LOE TÄPSEMALT
  Vesiehitised

  Vesi – vaieldamatult üks suurimaid ja ettearvamatuid jõude maailmas. Tehes otsuseid ehitamiseks veekogude lähedusse, soovitame kontakteeruda spetsialistidega. Saame Sind aidata, kui oled hädas üleliigse veega, tahad oma veekogu kujundada, vees midagi kasvatada või soovid hoopis vett enda kasuks tööle panna.

  LOE TÄPSEMALT
  Maaparandus

  Ökonoomsed ja samas kindlad lahendused vee juurde- või ärajuhtimiseks. Maaparandus ehk melioratsioon on pinnase, veetingimuste või maastiku muutmine selle viljakuse suurendamise eesmärgil. Vajad maaparandust, kui maa on liiga kuiv või märg, nii et miski seal kasvada ei saa, kui traktor maasse vajub või metsa alune on pidevalt liigniiske.

  LOE TÄPSEMALT
  planeeringud
  Planeeringud

  Sul on maatükk ja soov see hoonestada – aga millest alustada? Enne projekteerimist ja ehitama asumist tuleb üldjuhul alustada planeeringust.
  Nii laod kindla põhja oma unistuste täitumiseks. Meie saame sind aidata!

  LOE TÄPSEMALT
  visualiseeringud
  Visualiseeringud

  “Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna”

  Oma soove võid ka rohkemate sõnadega kirjeldada, igal juhul teeme selle põhjal kenad pildid või video. Täpselt sellised nagu sulle vaja.

  LOE TÄPSEMALT
  hoone projekteerimine
  Hooned

  Meie missioon on leida Teie planeeritavale kodule, põllumajandus- ja tootmishoonele või muule ehitisele parim võimalik lahendus, mis arvestab Teie soove ja võimalusi ning samas ka ümbritsevat keskkonda ja mõju loodusele.

  LOE TÄPSEMALT