TEGEVUSVALDKONNAD

  maastikuarhitektuur
  Maastikuarhitektuur

  Iga väliruum on ainulaadne. Seetõttu on ka iga maastikuarhitektuurne projekt erilahendus, mis lähtub konkreetse paiga iseloomust, ajaloost, loodusväärtustest ning tellija soovidest. Koostame tervikliku nägemuse alates eskiisist kuni tööprojektini. Pakume väliruumi kujundust nii eraldiseisva projektina kui ka arhitektuurse, teedeehitusliku või vesiehitusprojekti juurde.

  LOE TÄPSEMALT
  Vesiehitised

  Vesi on vaieldamatult üks suurimaid ja ettearvamatuid jõude maailmas. Tehes otsuseid ehitamiseks veekogude lähedusse, soovitame kontakteeruda spetsialistidega. Saame Sind aidata, kui oled hädas üleliigse veega, tahad oma veekogu kujundada, vees midagi kasvatada või soovid hoopis vett enda kasuks tööle panna.

  LOE TÄPSEMALT
  Maaparandus

  Ökonoomsed ja samas kindlad lahendused vee juurde- või ärajuhtimiseks. Maaparandus ehk melioratsioon on pinnase, veetingimuste või maastiku muutmine selle viljakuse suurendamise eesmärgil. Vajad maaparandust, kui maa on liiga kuiv või märg, nii et miski seal kasvada ei saa, kui traktor maasse vajub või metsa alune on pidevalt liigniiske.

  LOE TÄPSEMALT
  Detailplaneeringud
  Planeeringud

  Sul on maatükk ja soov see hoonestada – aga millest alustada? Enne projekteerimist ja ehitama asumist tuleb üldjuhul alustada planeeringust.
  Nii laod kindla põhja oma unistuste täitumiseks. Meie saame sind aidata!

  LOE TÄPSEMALT
  visualiseeringud
  Visualiseeringud

  “Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna”

  Kui   soovid   oma   ideed    tutvustada  laiemale vaatajaskonnale või kellelegi, kelle jaoks pole  2d jooniste  lugemine  just   igapäevane    tegevus,   siis   küsi julgelt pakkumust 3d mudeli, -vaadete või video koostamiseks.

  LOE TÄPSEMALT
  Hoonete projekteerimine
  Hooned

  Meie missioon on leida Sinu planeeritavale kodule, põllumajandus- ja tootmishoonele või muule ehitisele parim võimalik lahendus, mis arvestab Sinu soove ja võimalusi ning samas ka ümbritsevat keskkonda ja mõju loodusele.

  LOE TÄPSEMALT