visualiseering
Reku jõesadama visualiseering

Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ pakub nüüdsest ka  hoonete projekteerimise teenust, edasi arendasime visualiseerimise teenust.

Visualiseeringud on ideaalsed oma mõtete ja ideede esitlemiseks. Ehitusjoonis võib paljudele arusaamatuks jääda, tellides aga visualiseeringu võite kindel olla, et vajalik info ja emotsioon jõuab vajaliku huvigrupini. Võimalik on tellida 2d või 3d visualiseeringuid, 3d animatsioone või foto töötlust. Visualiseerida võime nii hooneid, rajatisi, maastikku kui ka konkreetseid tooteid. Teenuse hind sõltub kliendi vajadustest ja töö detailsusest. Täpsemalt loe klikkides siia.

Hoonete projekteerimise teenuse arendasime välja, et pakkuda klientidele terviklahendusi. Elu-, äri-, või tootmispinda on ikka vaja. Kui turul sobivat ei leidu, projekteerime meie konkreetselt teile või teie klientidele vajaliku tegevusruumi.

Nüüdsest on võimalik tellida kogu planeerimis- ja projekteerimisprotsess meilt! Meie maastikuarhitektid teevad detailplaneeringu, mis on maakasutuse ja ehitustegevuse ning teiste huvigruppidega arvestamise aluseks. Arhitektide ja maastikuarhitektide koostöös valmib kliendi ideest visualiseering. Vastavalt soovidele kujundame maastikku ja projekteerime vajalikud hooned, tehnovõrgud ja rajatised. Täpsemalt loe klikkides siia.

Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ tegutseb alates 2000. aastast. Meie büroost on võimalik tellida veel planeeringute, vesiehitiste, maastikukujundamise ja maaparanduse lahendusi, ekspertiise ja järelevalvet. Täpsemalt loe www.ibun.ee

Jaga sotsiaalmeedias: