Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ on pakkumas uut teenust visualiseeringute valdkonnas ning selleks on 360° panoraamid.

Visualiseeringud on ideaalsed oma mõtete ja ideede esitlemiseks. Ehitusjoonis võib paljudele arusaamatuks jääda, tellides aga visualiseeringu võite kindel olla, et vajalik info ja emotsioon jõuab vajaliku huvigrupini. Lisaks 360° visualiseeringutele on võimalik veel tellida 2d või 3d visualiseeringuid, 3d animatsioone, VR teenust või fototöötlust. Visualiseerida võime nii hooneid, rajatisi, maastikku kui ka konkreetseid tooteid. Teenuse hind sõltub kliendi vajadustest ja töö detailsusest. Täpsemalt loe klikkides siia.

360° visualiseeringud sobivad ideaalselt sise- või väliruumi lahenduse tervikuna edasi andmiseks. Lõpptulemusena on vastavalt soovile võimalik pilti määratud punktist 360-kraadiselt liigutada ning selle abil näha kogu ümbritsevat olukorda. Lisaks annab interaktsioon visuaaliga juurde mängulisust ning efektiivsust.

Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ tegutseb alates 2000. aastast. Meie büroost on võimalik tellida veel planeeringute, hoonete projekteerimise, vesiehitiste, maastikukujundamise ja maaparanduse lahendusi, ekspertiise ja järelevalvet. Täpsemalt loe www.ibun.ee

Jaga sotsiaalmeedias: