Meist

  Meist

  2000. aasta teises pooles asutas 22-aastase kogemusega hüdrotehnika insener uue ettevõtte, mida nüüdseks tuntakse kui Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ. Urmase ettevõttega liitusid noored ja teotahtelised spetsialistid, kes tema juhtimisel pakuvad tänaseni Eesti projekteerimismaastikul kvaliteetseid teenuseid: planeeringute, maastikukujunduse, hoonete, vesiehitiste ja maaparanduse valdkondades. Praegusel hetkel võite Urmase ning tema meeskonna leida kontorist Tartus Tähe tänaval. Just siit pärinevad lahendused nii suurtele kui ka väikestele innovaatilistele vesiehitiste projektidele Eestis. Meie teenused on jõudnud ka välisturgudele ning töötame intensiivselt selle nimel, et oma haaret seal veelgi laiendada!

  Oleme innovaatilised, kogemustega ning pakume kvaliteetset teenust! 

  Kvaliteedipoliitika

  Pakkudes kliendile hinda, arvestame sellega, et töö mida selle eest teeme, saab tehtud kvaliteetselt. Kõik muu on teisejärguline, kuid kvaliteet loeb.

  Visioon

  Kujundame keskkonda, kus ise elame, seega kõik mida teeme, teeme ka endale! Selle mõtteviisiga oleme tuntud Eestis ning kanname seda edasi ka välisturgudele.

  Koostöö

  Otsime klientidele alati parimaid lahendusi. Koostöös partneritega, kes on oma ala tipptegijad, lahendame probleemid, mis on vajalikud lõppeesmärgini jõudmiseks.

  Pildil meie ettevõtte meeskond

  Meeskond

  Valdkonnad, kus tegutseme, põimuvad omavahel. Seetõttu töötame projektide kallal meeskonnana.  Väiksemate projektide puhul koosneb meie projekteerimismeeskond kolmest liikmest: projektijuht, projektiinsener ja maastikuarhitekt/planeerija. Suuremate projektide puhul liidame meeskonda vajaliku kompetentsiga projekteerijaid. Omame piisaval hulgal erineva professionaalsusega inimesi, kelle ühise tööna saame pakkuda väga erinevaid insenertehnilisi lahendusi. Kui juba alustame, siis teeme hästi. Parima tulemuse tagame eri valdkonna spetsialistide ühise töö ja vaevana. Sul on idee, mille teostamiseks vajad ühtset ning ökonoomselt toimivat meeskonda? Arvame, et just leidsid selle!

  Pidev areng

  Omades erineva taustaga töötajaid, tagame kogemuste edasikandumise ning pideva üksteise täiendamise. Meie kogenud tegijad on eeskujuks noorematele, samas on meie noored talendid täis uuendusmeelsust ning kursis värskeimate tehnoloogiate ning trendidega nii Eestist kui ka väljastpoolt, mille tundmine, teadmine ja arendamine on just see jõud, mis tagab meie jätkusuutlikkuse.  On suur au teid aidata!

  Lauri on juhatuse esimees ja projektijuht, ehk teeb seda, mida parasjagu vaja teha on.

  Lauri Lokko

  Juhataja
  Kristiina tegeleb maastikukujunduse, planeeringute ja projekteerimisega.

  Kristiina Habicht

  Juhatuse liige, maastikuarhitekt (lapsehoolduspuhkusel)
  Raul tegeleb maaparandusprojektidega.

  Raul Tihane

  Projektijuht
  Urmas on projektijuht ja tegeleb kõige sellega, millega juhid tavaliselt tegelevad.

  Urmas Nugin

  Projektijuht
  Jevgenia tegeleb peamiselt paisude, kalapääsude ja hüdroelektrijaamadega.

  Jevgenia Pravdjukova

  Projekteerija
  Risto tegeleb peamiselt hüdrotehniliste ehitistega.

  Risto Tihane

  Projekteerija
  Ahto tegeleb peamiselt hüdrotehniliste ehitistega

  Ahto Kree

  Projekteerija
  Liisa tegeleb maastikukujunduse ja planeeringutega.

  Liisa Nõmmiste

  Maastikuarhitekt-planeerija
  Liis tegeleb maastikukujunduse ja planeeringutega.

  Liis Alver

  Maastikuarhitekt-planeerija
  Kadi tegeleb maastikukujunduse ja planeeringutega.

  Kadi Tuul

  Maastikuarhitekt-planeerija
  Alar tegeleb peamiselt hoonete arhitektuursete projektidega

  Alar Liin

  Arhitekt
  Milad tegeleb peamiselt hoonete arhitektuursete projektide ja visualiseerimisega

  Milad Vafaei Nejad

  Arhitekt
  Rait tegeleb peamiselt hoonete konstruktsioonide arvutamise ja projekteerimisega

  Rait Kuus

  Projekteerija
  Raul tegeleb peamiselt hoonete konstruktsioonide arvutamise ja projekteerimisega

  Raul Lätt

  Peakonstruktor
  Mati tegeleb peamiselt maaparandusega.

  Mati Salu

  Projekteerija
  Martin tegeleb peamiselt maaparandusega.

  Martin Malm

  Projekteerija

  Otsime meeskonda valdkonnajuhti. Põhitööks hoonete ja neid ümbritsevate rajatiste projekteerimise juhtimine.

  Valdkonnajuht

  Valdkonnajuht

  Põhitööks hoonete ja muude väikeehitiste konstruktiivse osa projekteerimine.

  Tööpakkumine

  Projekteerija

  Otsime meeskonda hüdrotehnikainseneri. Põhitööks vesiehitiste projekteerimine.

  Tööpakkumine

  Projekteerija

  Otsime meeskonda maastikuarhitekt-planeerijat. Põhitööks detailplaneeringute ning ehitusprojektide maastikuarhitektuurse osa koostamine

  Tööpakkumine

  Maastikuarhitekt-planeerija

  Tahad kuuluda meeskonda?

  Meil on sulle pakkumine! Oleme arenev ettevõte ja otsime alati uusi talente. Oleme oma ala professionaalid, kes tegutsevad ka välisturgudel. Seetõttu võib meie juures töötades saada sinu üheks töö osaks ka reisimine. Meiega liitumiseks on Sul vaja läbida 3 etappi.

  Esiteks – saada meile oma dokumendid: CV, kaaskiri ja kõrgkooli hinnete leht. Dokumentide põhjal otsustame, kas kutsume Sind katsetele.

  Teiseks – Katsete käigus tuleb läbida intervjuu ja lahendada probleemülesanded. Just selle käigus teeme kindlaks Sinu isikuomadused ning sobivuse meeskonda.

  Kolmandaks – Kutsume Su nelja kuulisele katseajale, kus paneme proovile Sinu teadmised ja õppimisvõime. Selle etapi edukal läbimisel saad osaks meeskonnast, kus iga liige on tähtis ja õiglaselt tasustatud.

  Kui meie ootused ja Sinu lootused omavahel ei kattu või satub teele mõni muu ületamatu takistus ning Sa ei osutu valituks, pole midagi hullu – oled saanud kogemuse võrra rikkamaks ning näed, kas see töö sobib Sulle või mitte. Kandideerimist ei ole vaja karta, see on vaid protsess Sinu omaduste testimiseks – täpselt selliste omaduste testimiseks, mida vajaksid oma tulevases töös nii või naa.

  Värbamispoliitikal on oluline osa meie ettevõtte arengus. Üks Eesti Maaülikooli teadur on öelnud: “Inseneritöö on tiimitöö”.  Just sellepärast hindame uute tulijate puhul ka meeskonnatöö sobivust. Oodatud on kandidaadid, kes otsivad püsivat tööd, on valmis panustama meeskonda ning valmis koos meiega tähtede poole pürgima!